KONST / Litografier / Färglitografi 14177079
nr 1417 7079
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
"I norska havet". Signerad, numrerad 38/360. Färglitografi, bildmått: 38x52 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:13:48
350 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg